Armatury a potrubní díly, s.r.o.
PARTNER pro energetiku, teplárenství, plynárenství,
vodárenství a chemický průmysl.
ISO 9001

Ceník servisních služeb APD

ARMATURY A POTRUBNÍ DÍLY, s.r.o. nabízí montáže technologických celků jež jsou součástí ohřevu a dochlazování médií, montáž a opravy vyhrazených tlakových zařízení, generální opravy průmyslových armatur, opravy pojistných a redukčních ventilů.

Dovolujeme si Vám nabídnout průmyslové armatury a potrubní díly za velmi výhodné ceny

Armatury a potrubní díly připravujeme na zakázku dle požadavku komplet včetně požadovaných záruk se zajištěním záručního a pozáručního servisu včetně tlakových zkoušek dle ČSN EN. Dodáváme po celé ČR a SR, ale také do EU a na východní trhy. Mezi naše zákazníky patří společnosti, které mají dlouhodobý zájem o spolupráci, tyto jsou zvýhodněny velmi zajímavou cenovou politikou s možností další konkurenceschopnosti na trhu.
Ceník servisních služeb APD

Doprava (osobní APD, technická podpora APD)     16,00 Kč / km
Doprava (servisní vůz APD)     19,00 Kč / km
Čas strávený na cestě     150,00 Kč / h
Pracovní čas D (dělník)     350,00 Kč / h
Pracovní čas T, E (technik, elektrikář)     900,00 Kč / h
Posouzení výrobku před opravou v dílně     1500,00 Kč / ks
Náhradní díly     Dle nabídky
Ubytování, ostatní nutné výdaje (letenky, diety, atd.)     Dle skutečných nákladů

(Výše uvedené ceny jsou bez DPH, ceník je platný i v případě neoprávněných reklamací)Výroba a prodej armatur - průmyslové armatury

Společnost Armatury a potrubní díly, s.r.o. nabízí průmyslové armatury zejména pro oblast teplárenství, energetiky, chemického a petrochemického průmyslu jež jsou součástí ochlazování a ohřevu médií. Disponujeme konstrukčním, technologickým, výrobním a servisním zázemím společně s širokou škálou kooperací umožňující pružně reagovat na potřeby zákazníka. Výrobky neustále doplňujeme o nové typy armatur s cílem nabídnout komplexní dodávky pro technologické celky. Zárukou je odpovědnost managementu podporovaná vyškoleným špičkovým týmem.


Servis, montáže armatur a technologicých celků

Nabízíme servis a montáže technologických celků jež jsou součástí ohřevu a dochlazování médií, montáž a opravy vyhrazených tlakových zařízení, generální opravy průmyslových armatur, opravy pojistných a redukčních ventilů.